Dárky z vesmíru - elegantní dárky pro všechny
Úvod            Registrace  
Košík      Vyprázdnit     Objednat

Položky: 0   Celk.cena: 0,- Kč
AntquariumKoupitInformace
BeachworldKoupitInformace
PlantariumKoupitInformace
H-RacerKoupitInformace
Bohužel nejsou zapsány žádné aktuality

Informace o produktech

Jméno:   Heslo:     

ANTQUARIUM

MRAVENCI VESMÍRNÉHO VĚKU

Pozorujte mravence žít a kopat ve vysoce výživném, průhledném netoxickém gelu. Během své každodenní činnosti vytvářejí fantastickou strukturu chodeb. Antquarium bylo vyvinuto z NASA technologie vytvořené ke studiu a porozumění života ve stavu beztíže. Gel má speciální vlastnosti, které zajišťují, že ani během extrémních přetížení při vzletu raketoplánů, mravence gel nerozdrtí.

                             

Antquarium bylo přítomno na palubě kosmické lodi S.T.S. 107 při vzletu v květnu roku 2000. Průhledný gel umožnil sledovat a zkoumat mravence během vesmírného letu.

Máte jedinečnou možnost připravit svým známým zábavnou a zároveň naučnou podívanou pro každého ve věku 9 – 99 let.

Naprostá většina mravenců, které nalezneme ve městech i na venkově může být použita k umístění do Antquaria. Každá skupina mravenců vytvoří jinou kombinaci chodeb uvnitř nádobky, díky čemuž vám poskytne šanci objevit fascinující život tohoto hmyzu a to vše jen díky našemu průhlednému gelu.

Kromě toho, že je gel jejich domovem je zároveň také jejich stravou. Nádobky obsahují dostatek vzduchu k přežití mravenců. Můžete jej ale otevřít každých 30 dní k provzdušnění. Nedoporučujeme umístit více než 15 mravenců do jedné nádobky.

NEVKLÁDEJTE JINÝ HMYZ, MRAVENCE JINÉHO DRUHU ČI JINÉ PŘEDMĚTY DO ANTQUARIA. GEL NENÍ TOXICKÝ. ZAKÁZÁNO POUŽÍVAT DĚTEM MLADŠÍM 6 LET.

Zahrajte si na boha díky Antquariu, vlastnímu světu mravenců. Vyvinuto vědci z NASA a testováno na palubě vesmírné lodi! Nemilujete mít věci pod kontrolou? Díky Antquariu můžete mít úplnou kontrolu nad všemi obyvateli vašeho osobního světa. Dobře, dobře – miniaturního mravenčího zoo ale každopádně.

Gel také poskytuje ideální prostředí pro mravence a poskytuje jim veškerou stravu kterou potřebují pro celý jejich život. Okamžitě poté co umístíte mravence dovnitř, začnou kopat vlastní cestu gelem a vytvoří fascinující a zcela unikátní strukturu chodeb.Co musíte udělat k vytvoření tohoto úžasného mravenčího světa? Odpověď je v přiložené dřevěné tyčince. Použijte tyčinku k vytvoření čtyř kanálků v gelu, asi 2-3 cm dlouhých. Poté použijte svou „multifunkční“ tyčinku k polapení mravenců a vložte je do antquaria. Poté uzavřete poklop. K přepravě mravenců z přírody do antquaria můžete požít jakoukoli jinou nádobku. Tito malí kopáči použijí vámi vytvořené kanálky jako počáteční body k vlastní struktuře chodeb, kterou vytvoří jen pro Vaše potěšení.

Antquarium není pouze fascinující ukázka přírody, ale je také perfektní pro případ, že jste trošku lenivější pro péči o jiná domácí zvířata. Nikdy nemusíte krmit své mravence jelikož to za Vás dělá gel. Jediné co musíte udělat je otevřít nádobku jednou měsíčně k provzdušnění. Dokonce i když jeden z Vašich mravenců "odejde ze světa" dříve než se čekalo nemusíte jej složitě lovit v gelu. Mravenci vynesou sami tělo na povrch gelu při čištění chodeb.

                      

Antquarium je fantastickým námětem ke konverzaci a zejména je zajímavým a neobvyklým dárkem. Když členové Vaší mravenčí kolonie odejdou všichni do mravenčího nebe, můžete použít gel znovu a znovu pro další kolonie. Antquarium je nepřekonatelným dlouho vydržícím domácím mazlíčkem, který navíc nepotřebuje žádnou údržbu.

Doporučení:

NIKDY neumisťujte Antquarium na přímé slunce.Nevkládejte jiný hmyz než mravence do nádobky.Optimálním množstvím pro umístění je 15 mravenců. 


Fakta o mravencích:

  • Mravenci jsou jedním z nejstarších stvoření na zemi. Stejně jako žraloci, během miliónů let se změnili jen minimálně. Příroda je stvořila správně hned napoprvé ...
  • Mravenci jsou nejsilnější živočichové na světě vztaženo k velikosti. Mohou unést 10 – 20-ti násobek své váhy. Jsou také nejdéle žijícím hmyzem.
  • Vždy na světě žije minimálně 1015 (Číslo je tak velké, že je až nepřirozené vypisovat těch patnáct nul). Každopádně slovo „mnoho“ nevystihuje toto množství. Přesto ale představují mravenci pouze 0,1% všeho hmyzu na Zemi.


Zobrazit více informací o dárku


Doporučujeme
H-RACER - auto na vodík
H-RACER - auto na vodík
Cena: 2290,- Kč
SUPER ANTQUARIUM
SUPER ANTQUARIUM
Cena: 449,- Kč
SUPER FOREST ANTQUARIUM
SUPER FOREST ANTQUARIUM
Cena: 699,- Kč

Copyright (c) 2006-2007 Darky z vesmiru. Created by eline.cz | Valid XHTML 1.0   Obchodní podmínky       Jak nakupovat       Reklamační řád